DIT PAND IS REEDS VERKOCHT !
Deze nabij het ‘Nieuwe Justitiepaleis’ gelegen authentieke herenwoning van 1896, biedt dankzij zijn gevelbreedte van 6 meter ruimte voor aangename leefruimtes en 6 slaapkamers. Samen met het behoud van originele en zeer goed onderhouden sierschouwen met antieke kolenkachels, sierzuilen, authentieke plafonds, prachtige art-deco glasramen, mooie parketvloeren en nog zelfs een originele gootsteen met waterpomp schikt deze herenwoning voor verschillende bestemmingen met standing, waaronder zelfs de uitoefening van vrije beroepen e.d. De mooie stadstuin heeft een oppervlakte van circa 90 m² en is reeds aangelegd.
Voor de volledige indeling, mag u gerust contact opnemen met ons kantoor en dan bezorgen wij u graag een digitale versie van de grondplannen.
De ligging is uitstekend, nabij het trendy Zuid, hippe restaurants en cafés, openbaar vervoer en snelle verbindingswegen. Garagemogelijkheid is aanwezig in ondergrondse garage op wandelafstand.
Wij nodigen u alleszins graag uit voor een begeleide bezichtiging van deze woning.
Inlichtingen:
stedenbouwkundige vergunning ontvangen,
woongebied,
geen dagvaarding uitgebracht,
geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig,
verkavelingsvergunning.
Wenst u deze woning te bezichtigen, kan u steeds contact opnemen met onze kantoren. Dit kan telefonisch, +32 3 231 20 30, of per e-mail, info@cityplus.be. Alvast veel kijkplezier!
